Gaanderen – Leuverinkstraat 10, € 650.000,- k.k.
- Aantal kamers
- 7
- Woonoppervlakte
- 218 m2
- Bouwjaar
- 1987
Unieke kans om wonen en werken te combineren: Royale geschakelde volledig onderkelderde woning met bedrijfshallen!
In een rustige en prettige woonwijk staat deze uitgebouwde geschakelde vrijstaande woning (huisnummer 10) met multifunctionele bedrijfsruimte (huisnummer 10a). Dit unieke, ongekend ruim onderkelderde, object wordt in zijn geheel aangeboden en biedt zowel comfortabel wonen (ook slapen mogelijk op de begane grond) als uitstekende zakelijke mogelijkheden. Dankzij de brede oprit en ruime parkeergelegenheid op eigen terrein zijn zowel de woning als de bedrijfsruimte uitstekend toegankelijk.
De royale woning is modern, onderhoudsarm en verkeert in uitstekende staat en is voorzien van 21 zonnepanelen. De royale begane grond is voorzien van een bijkeuken, sportkamer/kantoor, een woonkamer met stijlvolle grindvloer met comfortabele vloerverwarming.
Begane grond:
Als u via de voorzijde binnen komt wordt u ontvangen in de hal met modern afgewerkte toiletruimte met fontein en de trap naar de eerste verdieping en kelder. Vanuit de hal betreedt u de royale woonkamer, waar een sfeervolle gashaard en een ruime eethoek bijdragen aan een warme en uitnodigende sfeer.
De aangrenzende, half open, modern-klassiek uitgevoerde woonkeuken is volledig uitgerust met inbouw apparatuur. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken, voorzien van een keukenblok voor extra opbergruimte en functionaliteit. Naast/achter de bijkeuken is nog een berging, een portaal en een ruime, multifunctionele kamer die ideaal is als kantoor, maar ook als extra slaapkamer kan dienen. Deze ruimte beschikt bovendien over een eigen toiletruimte en buiten entree.
De woning beschikt over een beschut, onderhoudsvrij terras met een sfeervolle overkapping/veranda, waar u uit de wind kunt ontspannen en genieten van de buitenruimte of juist zicht kunt houden op het bedrijf.
Verdieping
Via de overloop/gang toegang tot dakterras en vier slaapkamers. Eén van de kamers is uitgerust met een luxe infraroodsauna welke samen met de moderne badkamer kan zorgen voor luxe en comfort. De badkamer is voorzien van een ligbad, een aparte douchecabine, een tweede toilet en een stijlvol wastafelmeubel met dubbele wastafels.
De zolder is bereikbaar via een vaste trap en biedt een vijfde slaapkamer.
Bedrijfsruimte
De bedrijfsruimte (ca 485 m2) is multifunctioneel, heeft een grote vrije overspanning voor opslag en/of productieruimte, beton bedrijfsvloeren, eigen kantoorruimtes/showroom (35 m²) . Een uniek pluspunt is dat de gehele bedrijfsruimte (onder de woning incl tuin) 180 m² onderkelderd is.
Deze kelder, bereikbaar via een vaste trap of goederen lift, is ongekend ruim en hoog en is dus veelzijdig te gebruiken productie/opslag doeleinden of juist hobbyruimte.
Bijzonderheden
• Woning en bedrijfsruimte is te koop als één object. De woning heeft een woonbestemming en 2 huisnummers (10/10a)
• Goed onderhouden en onderhoudsarm. Dak van de bedrijfsruimte is in 2019 vernieuwd.
• woning v.v. vloerverwarming op de begane grond
• Beschut terras met sfeervolle overkapping/veranda
• Multifunctionele kelder met goederenlift 1987
• Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein
• Elektrische overhead deuren.
• 21 zonnepanelen geplaatst in 2019
• Bouwjaar 1987
Een unieke kans om wonen en werken te combineren op één locatie! Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging waarbij we u ook kunnen informeren over technische specificatie zoals elektra en verwarming.
Meer informatie over dit object
Gaanderen – Leuverinkstraat 10, € 650.000,- k.k.
Kenmerken
Overdracht
- Koopprijs
- € 650.000,- k.k.
- Status
- Onder bod
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Energielabel
- A
- Bouwjaar
- 1987
Oppervlakte & inhoud
- Woonoppervlakte
- 218 m2
- Perceel oppervlakte
- 1.289 m2
- Inhoud
- 800 m3
- Oppervlakte externe bergruimte
- 535 m2
Indeling
- Aantal kamers
- 7
- Aantal slaapkamers
- 6
- Voorzieningen
- Zonnecollectoren, Sauna, Zonnepanelen