Doetinchem – Prins Bernhardstraat 2, € 629.000,- k.k.
- Aantal kamers
- 6
- Woonoppervlakte
- 196 m2
- Bouwjaar
- 1974
TOPLOCATIE TE KOOP!
Sfeervolle en ruime gezinswoning met karakter, moderne afwerking én uniek uitzicht in de geliefde wijk De Pas!
Aan de charmante Prins Bernhardstraat 2, gelegen in één van de mooiste wijken van Doetinchem – De Pas – treft u deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden woning. Tussen het Pasplein en Julianaplein, met vrij uitzicht op de karakteristieke Paskerk, geniet u hier dagelijks van een bijzonder stukje Doetinchem.
Wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt, is de perfecte combinatie van rust en levendigheid. Vanuit de woning wandelt u zó het gezellige stadscentrum in voor een kop koffie of een terrasje. Ook het trein- en busstation, diverse scholen en een prachtig natuurgebied bevinden zich op korte loopafstand. Een ideale plek voor wie comfortabel wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
Met 5 slaapkamers, 2 badkamers en een diepe achtertuin biedt deze woning alle ruimte die een (groot) gezin zich kan wensen. Hier woon je comfortabel, met volop plek voor iedereen én ruimte om te groeien.
De woning is keurig onderhouden en op veel vlakken gemoderniseerd en verduurzaamd. Zo is het buitenschilderwerk van de woning is in 2025 uitgevoerd, zijn de spouwmuren en vloer zijn nageïsoleerd (resp 2018 en 2024), is er HR++ beglazing geplaatst (2025), zijn er 8 zonnepanelen geïnstalleerd (2021) en is de CV-ketel is vernieuwd (2023).
Ook aan het wooncomfort is gedacht, met een moderne inbouwkeuken (2018) en een stijlvolle, recent vernieuwde badkamer op de eerste verdieping (2024).
Indeling
Begane grond
Via de ruime entree betreedt u de woning. Hier bevinden zich het toilet met fontein, de meterkast en een praktische garderobe. De gehele begane grond is stijlvol afgewerkt met een Noors leistenen vloer, wat direct een luxe en warme uitstraling geeft.
Een moderne stalen binnendeur leidt u naar de royale L-vormige woonkamer. Dankzij de speelse indeling creëert u hier moeiteloos meerdere zithoeken. De open haard met schouw vormt het sfeervolle middelpunt van de ruimte – een heerlijke plek om samen te komen.
De woonkeuken is separaat van de woonkamer en wordt afgesloten met grote stalen deuren. Deze ruime keuken is voorzien van alle gemakken, waaronder een oven, magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Via de schuifpui heeft u direct toegang tot de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
Eerste verdieping
Via de karakteristieke wenteltrap bereikt u de eerste verdieping welke is voorzien van een fraaie parketvloer. Hier bevinden zich maar liefst vier ruime slaapkamers, allen voorzien van een houten vloer en HR++ beglazing. Op de overloop vindt u twee vaste kasten, waarvan één met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
De moderne badkamer (vernieuwd in 2024) is een echte eyecatcher en beschikt over een inloopdouche, dubbele wastafel met stijlvolle wandkranen, verwarmde spiegels, een tweede toilet en comfortabele vloerverwarming.
Tweede verdieping
De wenteltrap brengt u naar de zolderverdieping, waar een royale vijfde slaapkamer is gerealiseerd. Dankzij drie Velux dakramen is dit een lichte en prettige ruimte. Op de overloop bevindt zich een tweede badkamer met douchecabine en wastafel, evenals de stookruimte.
Buitenruimte
De op het noordoosten gelegen tuin biedt volop mogelijkheden om te ontspannen. In 2018 is hier een fijne tuinkamer gerealiseerd – een heerlijke plek om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. Aangrenzend vindt u een berging met keukenblok. Daarnaast is er een multifunctionele ruimte aanwezig, ideaal als kantoor, atelier of hobbyruimte.
Bijzonderheden
• Gelegen op toplocatie in wijk De Pas
• Fraai uitzicht op de Paskerk
• 5 slaapkamers
• Moderne inbouwkeuken (2018)
• Moderne badkamer (2024)
• Tuinkamer gerealiseerd in 2018
• 8 zonnepanelen
• HR++ beglazing (2025)
• Spouwmuur- en vloerisolatie
• Schilderwerk uitgevoerd in 2025
• Centrale ligging nabij winkels, centrum en voorzieningen
Locatie
De wijk De Pas staat bekend om haar karakter, centrale ligging en prettige leefomgeving. Op korte afstand vindt u het stadscentrum van Doetinchem, winkels, scholen en overige voorzieningen. De ligging nabij het Pasplein en het zicht op de Onze Lieve Vrouwe ten Hemelopnemingkerk – beter bekend als de ‘Paskerk’ – maken deze woning extra bijzonder.
Enthousiast geworden?
Dat begrijpen wij helemaal! Neem snel contact op met ons kantoor en plan een bezichtiging. Deze unieke woning moet u echt van binnen ervaren!
Meer informatie over dit object
Doetinchem – Prins Bernhardstraat 2, € 629.000,- k.k.
Kenmerken
Overdracht
- Koopprijs
- € 629.000,- k.k.
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Energielabel
- B
- Bouwjaar
- 1974
Oppervlakte & inhoud
- Woonoppervlakte
- 196 m2
- Perceel oppervlakte
- 477 m2
- Inhoud
- 693 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 5
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, Rookkanaal, Schuifpui, Dakraam, Glasvezel kabel, Zonnepanelen, Natuurlijke ventilatie



